Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Olśniewaj uśmiechem w dniu ślubu !

Maj 12

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Ceremonię planuje się nawet kilka lat wcześniej. W całej gonitwie przygotować do ślubu często zapominamy o naszym zdrowiu. Jeżeli chcesz aby Twój uśmiech był zdrowy i lśnił pełnym blaskiem zadbaj o niego wcześniej. Nie oceniaj sam zdrowia jamy ustnej tylko udaj się na profesjonalną wizytę kontrolną. W wielu przypadkach nie wystarcza tylko podleczenie zębów a następnie ich wybielenie aby uzyskać zadawalający efekt. Mając wadę zgryzu, żeby często wymagają długotrwałego leczenie ortodontycznego Piękny, zdrowy i biały uśmiech przed ślubem wymaga dużo pracy, nie tylko ze strony pacjenta ale także lekarza stomatologa. Pamiętajmy, ze warto podjąć starania o uzyskanie zdrowego uśmiechu, ponieważ efekt końcowy będzie olśniewający !

Pamiętaj, że najpierw trzeba udać się do gabinetu stomatologicznego na wizytę stomatologiczną i przegląd jamy ustnej. To właśnie na tej wizycie lekarz ustala z pacjentem jego wymagania dotyczące uśmiechu i przedstawia plan leczenia oraz koszt całego przedsięwzięcia. Polecam zacząć taką wizytę w naszym gabinecie Specjalistycznej Praktyki Stomatologicznej. Zapewniamy profesjonalne oraz kompleksowe podejście do leczenia stomatologicznego. Często wystarcza wyleczenie wszystkich ubytków i ognisk próchnicowych w zębach. W kolejnym etapie wykonujemy skaling z piaskowaniem, który usuwa złogi nazębne. Ostatnim krokiem jest wybielanie zębów. Pamiętaj jednak, że zabieg wybielania powinno przeprowadzać się nie później niż 10 dni przed ślubem ze względu na możliwe wystąpienie nadwrażliwości dziąseł.

Aby umilić Państwu ten najważniejszy dzień w życiu zespół Specjalistycznej Praktyki Stomatologicznej przygotował dla Państwa Voucher, który obejmuje skaling z piaskowaniem oraz profesjonalne wybielanie zębów w cenie 500zł. Więcej informacji na temat voucheru znajdziecie Państwo tutaj PROMOCJA - PAKIET DLA NARZECZONYCH