Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Leczenie dzieci

 


Ponieważ naszym celem jest zapewnianie opieki dentystycznej całym rodzinom, szczególną uwagę poświęciliśmy temu, aby najmłodsi pacjenci czuli się w naszej praktyce swobodnie, i by wizyta u dentysty nie budziła nieprzyjemnych skojarzeń.
Rodzice powinni pojawić się z dzieckiem w gabinecie około pierwszego roku życia celem kontroli ząbków oraz uzyskania informacji na temat higieny oraz zasad żywieniowych. Ważne jest, aby dziecko przyzwyczajać do gabinetu stopniowo, i rozpocząć "przygodę stomatologiczną" bez stresu i negatywnych skojarzeń.

Ważne jest, aby kontrole odbywały się co pół roku, żeby lekarz mógł uchwycić drobne zmiany próchnicowe i zadziałać profilaktycznie.

Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy kącik zabaw, w którym znajdują się zabawki, lalki, a także książki dla dzieci.
Staramy się wpoić dzieciom zasady higieny dentystycznej, jednocześnie zwracając uwagę na szczególną wrażliwość najmłodszych pacjentów.

ozio_gallery_nano